Nightel - Unknown

Re: Nightel - Unknown

Příspěvekod Ademar » 11 dub 2016 16:36

Destruction ja veľmi neoblubujem, obzvlášť na tomto datadisku. Čo sa hrá najviac na Firelands, je Affliction a Demonology, druhý spec však vie na úrovni zahrať len veľmi málo ľudí. Ako si na tom s Demonology ty, a ktorý z dvoch možných buildov preferuješ?

K Destruction:

Priorita spellov pri openeri je trošku iná, ako si napísal. Celkovo:

Soul Fire (skrz buff) > COE (ak nie je Unholy DK/Sova) > Immolate > Corruption > Bane of Doom > Conflagrate > Shadowflame (len ked si na meele) > Instant Soul Fire > Chaos Bolt > Shadowburn > Incinerate

-Bane of Doom nechávaš spadnúť, alebo ho klipuješ?
-Prečo dávaš Shadowflame len niekedy, keď si na meele?

K Affliction:

Tam na talentoch nie je v podstate čo pokaziť. Glyphy to samé. Možno by sa dali jemne obmieňať Major a Minor Glyphy, inak nemám výhrady.

Celkovo ku Gearu:

-Čomu nerozumiem, prečo nemáš vo wristoch 50 Intel, ale 65 Haste. Zdôvodni, k haste capu máš fakt ďaleko. Tak isto, akú hodnotu má haste cap a prečo.
-Máš v podstate normal gear, s ním sa moc predviesť nedá, na túto sezónu každý kašle a už to ľudí nebaví, takže ak by sa šiel nejaký raid, tak maximálne na 80% 10-man.

Inak som ZA. Warlocki treba. Zodpovedaj mi ešte na otázky. Zvyšok dopíšem potom.
Obrázek
Ademar
Site Admin
Site Admin

Příspěvekod Nightel » 11 dub 2016 19:52

Ademar píše: Čo sa hrá najviac na Firelands, je Affliction a Demonology, druhý spec však vie na úrovni zahrať len veľmi málo ľudí. Ako si na tom s Demonology ty, a ktorý z dvoch možných buildov preferuješ?

Mám radši démona hrál jsem ho převážně na wotlku na cata moc ne, protože na RHC, a normály ten dmg nebyl takoví co bych od toho očekával.

Ademar píše:Bane of Doom nechávaš spadnúť, alebo ho klipuješ?

Nechávám ho spadnout.

Ademar píše:-Prečo dávaš Shadowflame len niekedy, keď si na meele?

Tak teď nevím kde jsi tohle odkoukal.

Ademar píše:-Čomu nerozumiem, prečo nemáš vo wristoch 50 Intel, ale 65 Haste. Zdôvodni, k haste capu máš fakt ďaleko. Tak isto, akú hodnotu má haste cap a prečo.

Když jsem hrál, tak crystaly byli moc drahý, proto jsem tam dal haste. Haste cap 2589, přidá to ticky immolatu a conflagrate..
Nightel
Fórum Novic
Fórum Novic

Příspěvekod Ademar » 11 dub 2016 20:20

Někdy ještě do rotace dávám shadow flame, když stojím u bose.

Tu.

Nechávám ho spadnout.

Správne.

Haste cap 2589, přidá to ticky immolatu a conflagrate..

To, čo si napísal je haste cap pre Affliction na 2. tick pre Unstable Affliction. Pre Destruction je haste cap 2681 pre 2. tick Immolate. (za predpokladu, že nie si goblin)
Obrázek
Ademar
Site Admin
Site Admin

Příspěvekod Nightel » 11 dub 2016 20:33

Ademar píše:
To, čo si napísal je haste cap pre Affliction na 2. tick pre Unstable Affliction. Pre Destruction je haste cap 2681 pre 2. tick Immolate. (za predpokladu, že nie si goblin)

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3225586255 tak jestli jsem si to špatně přeložil. "Assuming fully raid buffed with DI and 5% Haste, those are 2589 " za tohodle předpokladu by to mělo sedět.
Nightel
Fórum Novic
Fórum Novic

Příspěvekod Lalaya » 13 dub 2016 08:31

Moja znalost warlocki je nulová , Ademar si ťa už vzal do parády :D Takže jeho verdikt je finálny . Za dalšieho warlocka som PRO. Viac Warlocki viac Intenty :D ;)
Lalaya
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Příspěvekod Carrionko » 13 dub 2016 09:15

Prihláška sa mi celkom páči, ak predpokladame, že budeš hrať demo, to ci vies alebo nevieš sa velmi rýchlo prejavi v raide. Z tohto dôvodu som ZA test.
Carrionko
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Příspěvekod Ademar » 13 dub 2016 17:23

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/3225586255 tak jestli jsem si to špatně přeložil. "Assuming fully raid buffed with DI and 5% Haste, those are 2589 " za tohodle předpokladu by to mělo sedět.

Vysvetlene je to podrobne na tauri-veins, kde sa jasne pise, ze sice pri 2589 haste ratingu capnes 2. tick, pri 2681 sice neziskas 3. tick, ale pod effectom Bloodlust / Heroism / Time Warp ziskas 4. tick dotky navyse (bavime sa o Immolate). Pri hodnote 2589 mas iba 3. Zvykne sa tomu hovorit i Soft Haste Cap.

At 30.77% haste, you will get 4 additional ticks of Immolate Icon Immolate when Bloodlust Icon Bloodlust, Heroism Icon Heroism, or Time Warp Icon Time Warp is cast. Therefore, 30.77% haste constitutes the soft haste cap as it enables you to always get 2 additional ticks of Immolate Icon Immolate under normal circumstances and 4 additional ticks of Immolate under the effect of Bloodlust, Heroism, or Time Warp.

Treba dostudovat guidy az do konca, vsade to tam uvadzaju. Ale inak som spokojny.

Odchyt si ma na Teamspeak, IP :ts.ordosatanas.eu , lognem potom do hry a dam ti inv na test (Trial).
Obrázek
Ademar
Site Admin
Site Admin

Příspěvekod Frenkee » 15 dub 2016 11:27

Přijatý
Obrázek
Frenkee
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Předchozí